Girls Club

To forum tylko dla dziewczyn, więc jeśli jesteś chłopakiem to przykro mi, ale raczej Cię to nie zaiteresuje...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

TYLKO DLA DZIEWCZYN!!!

#1 2007-08-05 22:44:12

&AlexZ&

Administrator

6305859
Call me!
Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Zdjątka!

Hey! Ta zabawa polega na tym aby wstawić taki obrazek jaki podała poprzednia osoba!
Np. Życzę sobię obrazek Fergie i następna osoba żeby zażyczyć sobie swój obrazek mósi dodać Fergie!   To był tylko przykład!
A ja proszę o obrazek Alexz Johnson!!!

P.S. Krótki kurs wstawiania obrazków
1.Najpierw musimy wyszukać obrazek najlepiej na www.google.pl! Następnie w przeglądarce wpisujemy imię lub pseudonim wybranej gwiazdy i szukamy ładnego obrazka z jej podobizną! Jak już go znajdziemy to na niego klikamy i kopiujemy link, który ukazał się tam gdzie wpisujemy zawsze adresy stron www
2.[img]$[/img] - teraz, żeby go zamieścić na naszym forum trzeba wstawić takie znaczki (są dostępne jak się klknie w OBRAZ, a następnie Brak tekstu wokół obrazka) i między nie (tam gdzie ja wstawiłam znak $) wstawić link do obrazka z sieci. PROSTE!!! ZAPRASZAMN DO ZABAWY!!!


FANKA ALEXZ JOHNSON
[url]http://www.teenidols4you.com/thumb/Actors/alexz_johnson/TI4U_u1148835459.jpg[url/]

Offline

 
Zapraszamy do forumowania! Tutaj każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.karierapilkarska.pun.pl www.wilczki.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl www.gragalacticfootball.pun.pl www.laura-samojlowicz.pun.pl