Girls Club

To forum tylko dla dziewczyn, więc jeśli jesteś chłopakiem to przykro mi, ale raczej Cię to nie zaiteresuje...

Ogłoszenie

TYLKO DLA DZIEWCZYN!!!

#1 2007-09-02 00:08:44

&AlexZ&

Administrator

6305859
Call me!
Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Psiaki!

Kocham psiaczki! Od zawsze chciałam mieć, ale moi rodzice nie dają za wygraną! O małego pieska walczę już od 8 lat! I co z tego? NIC!!!!!!!!!!! Ja już nawet uciekałam sie do chodzenia z samą smyczą pare razy dziennie, aby pokazać rodzicom, że jestem odpowiedzialna! I co z tego? NIC!!!!!!!!!!!!!!! Po 3 dniach starzy mi powiedzieli żebym sobie dała spokój, bo to i tak na nich nie podziała!!!! Po wystawach psów próbowałam też głodówki, co przyjmują jako żarty(poza tym ja sama długo nie wytrzymam)!!! Ta to jest chore, ja już powoli zaczynam tracić wiarę i dam sobie chyba spokój... mam ich w D.... jak już naprawdę nie wytrzymam bez psa to sobię sama sprawię i powiem, że nie oddam!!


FANKA ALEXZ JOHNSON
[url]http://www.teenidols4you.com/thumb/Actors/alexz_johnson/TI4U_u1148835459.jpg[url/]

Offline

 

#2 2007-09-02 17:57:34

Barocha

Siostra

5634972
Call me!
Zarejestrowany: 2007-06-09
Posty: 45
Punktów :   
WWW

Re: Psiaki!

Super ze tak walczysz ja tam psa mam (mozna tak powiedziec bo to pies sasiadow) ale wiesz co ma to swoje minusy bo na przyklad co zrobisz jak o 4 w nocy psu sie zachce szczekac?? w zaden sposob go nie uciszysz ale mimo wszytsko i tak jestem za tym zeby kazda laska miala psa !!! Ktos sie dolacza??

Offline

 

#3 2007-09-03 16:37:30

&AlexZ&

Administrator

6305859
Call me!
Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 83
Punktów :   
WWW

Re: Psiaki!

to niech szczeka! moi rodzice mieliby problem nie ja!!! ja zasypiam nawet przy najgorszych hałasach!!!


FANKA ALEXZ JOHNSON
[url]http://www.teenidols4you.com/thumb/Actors/alexz_johnson/TI4U_u1148835459.jpg[url/]

Offline

 
Zapraszamy do forumowania! Tutaj każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filozofia.pun.pl www.fidelisl2.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.stratus-klub.pun.pl www.forumwttc.pun.pl